Hakkımızda

ZET ETİKET bobinden bobine Letterpress, Flekso, Ofset baskı sistemi ile kendinden yapışkanlı – yapışkansız, baskılı – baskısız etiket sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında Gıda, İçecek, Kozmetik, Kimya, İlaç, Temizlik, Otomotiv Beyaz Eşya, Tarım, Tekstil ve Lojistik sektörleri yer almaktadır.

Kurumunuzun sektördeki konumunu belirlemek ve doğru reklam kanallarına yönlendirmek, sektörel konumuna bağlı olarak doğru ve etkili tanıtımla, sektördeki güçlü yanlarını ortaya çıkarıp etkiliyici bir dille vurgulamak, farklılıklarını ve hizmet kalitesini kurumun ismiyle bütünleştirerek hedef kitlenin zihnine yerleştirmek böylece mevcut müşteriyi korurken, size yeni müşterileri kazandırmak için yanınızdayız.

Yapıcı yaklaşımımız, profesyonel bakış açımız, dinamik fikirlerimiz ve yıllar süren tecrübemiz ile yüksek baskı sistemi ile ilgili çalışmalarımızı hizmetine sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve makina parkurumuzla kendinden emin bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Yaratıcı tasarımcılarımızla en etkili etiket tasarımlarınızı müşterilerinize en etkili şekilde hitap eden etiket çalışmalarınızın pazar ve müşteri analizlerini çok iyi takip eden satış personelimiz sizleri zirveye taşımanın gururunu yaşıyor.

Tecrübeli bakış açımızla kullandığımız baskı tekniklerin, en iyi sonuçları veren deneyimli personelimiz ve kullandığımız baskı makinalarından oluşan parkurmuzun, ürünlerinizin etiketlerinin daha net sonuçlar alabilmesi için sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz için; Son teknoloji kalite kontrol makinelerimiz ile üretilen ürünler son kontrolden geçerek sizlere sağlıklı bir şekilde ulaştırılır. Kaliteye verdiğimiz öncelik, sorunsuz üretim ve teslimatımızla sizlerin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir, başarılı ve keyifli işler dileriz…

Kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen ZET ETİKET bünyesinde birçok referans firma bulundurmaktadır.

Misyon

Etiket kullanan birçok değişik sektöre hitap eden firmamız, endüstriyel etiket sanayisinde kalitenin yükseltilmesi ve geliştirilmesi için gerekli olan stratejiyi belirler ve uygular.

Vizyon

Sektörde insana verilen değeri ve kalite standartlarını tam uygulayan ilk firma olmak.

Bütün endüstriyel etiket ihtiyaçlarınızı karşılayabiliiriz.